Gülümseyin Çekiyorum

İster profesyonel, ister iddialı bir amatör fotoğrafçı olun, kâğıdımıza her zaman güvenebilirsiniz. İsteğiniz ne olursa olsun, fotoğraf kâğıdı çeşitlerinin oluşturduğu ürün yelpazemiz köklü gümüş halid emülsiyon teknolojisine dayanır ve tam sizin ihtiyacınız olan mükemmel ürünü içerir.

Size çok geniş bir yelpazede seçkin kaliteli fotoğraf kâğıtları sunuyoruz. Standarttan başlayıp yaratıcı ve profesyonele varan çeşitlerimiz özel yüzey tasarımlarıyla hizmetinizde: Glossy, Matte, Lustre, Silk, Velvet, Leather, Canvas or Linen.

NEFES KESEN FOTOĞRAFLAR ÜSTÜN BİR BASKIYI HAK EDER

Fujifilm orjinal photo paper size dünya çapındaki fotoğraf laboratuvarları aracılığıyla benzersiz bir üs sağlar. 

FUJIFILM Photo Paper dünyanın en kaliteli fotoğraf kağıtları ve banyolu baskı sistemidir.

Bayan Girişimci

Tek Tıkla

Güvenli Alışveriş

%100 Orginal

Ürün Garantisi

Canlı Destek

Whatsapp

%100 Müşteri

Memnuniyeti

ÖZEL OLAN NEDİR?

Fotoğraf baskılarımızda;

Hayran bırakan, uzun ömürlü renkler

Parlak beyazlar, derin siyahlar

 

DAHA YAKIN HİSSEDİN

Fotoğraf baskılarının müthiş değerini, sevdiklerinizle ve ailenizle kıymetli anları paylaşmanın ve hatırlamanın sevincini, doğumgünlerini veya düğünleri elbette iş yerindeki çalışma arkadaşlarınızla birlikte kutlamayı her zaman takdir ettik

FOTOĞRAFLARINIZI KORUMAK İÇİN SERT KOŞULLARA DİRENÇ GÖSTERİR

Fujicolor Crystal Archive Paper. Bu yüksek kaliteli kâğıt üstün bir renk sadakati, olağanüstü görüntü stabilitesi ve mükemmel fotoğraf kullanım özellikleri sunar. Dayandığı teknolojiyi oluşturan gümüş halid emülsiyonu, birleştirici ve katman tasarımları ile üstün bir renk sadakati, beyaz saflığı, olağanüstü görüntü stabilitesi ve fotoğraf kullanım kalitesi sağlar.

Seveceksiniz, çünkü …
Her saniye saklamaya değer. Çocuklarınızın doğum günü ya da unutulmaz anlar gibi günlük durumları saklayın. Fujicolor Crystal Archive Paper sizi etkilemede asla yetersiz kalmaz bütün ihtiyaçlarınız için gerçek bir değer sunar.

GÜZELLİK KELİMELERLE ANLATILAMADIĞINDA

Fujicolor Crystal Archive Paper ürünü, iddialı profesyonel fotoğrafçı için özel olarak tasarlanmış, birinci sınıf bir kâğıttır. Renk aralığı geniştir, Fujicolor Crystal Archive daha pürüzsüz yüksek parlaklıkta kaplama içerir ve çekici baskılı arka yüzeyiyle ile tanınır.

Seveceksiniz, çünkü …
Bu kâğıt yeryüzünün renklerini sanki yine o ormanda yürüyormuşsunuz gibi yeniden üretir. Altın, sarı ve kırmızının tüm çeşitleri hayal edilebilecek en muhteşem görünümlerini verir. Standartlar çıtasını yükseltecek olan olağanüstü yüksek kalitesiyle profesyonel fotoğraf çekimlerinde veya ticarî amaçlı kullanımda çalışmalarınızı ön plana çıkaracak ve müşterilerinizin taleplerini aşacaktır.

  • Profesyonel kullanım için mükemmel: Renk ömrü uzun, kalınlığı doyurucu
  • Daha parlak beyaz, daha net, daha belirgin vurgu ayrıntıları
  • Fuarlar ve ticarî uygulamalar için üstün yüksek çözünürlükte kaliteli çıktılar