ailesi olarak 2011 yılında İstanbul’da Hasan Nargül tarafından kurulan firmamız; bugün bize inanan yüzlerce mutlu müşteri ile yoluna devam ediyor. İşimize duyduğumuz saygı ve özveri ile çıktığımız bu yolda, kendimize özgü tasarımlarımızı kaliteli işçilik ve uygun fiyatlar ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Biliyoruz ki reklam bir markanın yüzü demek ve bizler bu doğrultuda marka ruhuna sadık, yaratıcı stratejiye dayanan, yeni ve etkili tasarımlarımızla marka yüzünüzü en akılcı, en dürüst şekilde yönlendirmeye ve yönetmeye geldik.

Amacımız; günümüz teknolojilerini de kullanarak kaliteyi baz aldığımız ve kendimizi sizlerin yerine koyarak A’dan Z’ye reklam adına tüm ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilmekti ve bu amacımızı başardık!

Bu başarımızı hem ekibimiz hem de reklam verenlerimizle duyulan güvenin kötüye kullanılmadığı, daha iyi iş çıkarma tutkusunun ön planda olduğu, samimi ve sağlıklı diyaloglarımıza bağlıyoruz.

Şuan ki hedefimiz ise yaratmış olduğumuz portföye her geçen gün yenilerini eklemek ve sektörde yapmış olduğumuz kaliteli işler ile adımızı bir adım öne çıkarmak.

Makina Parkurumuzda Bulunanlar

Fotoğraf & Video

Canon 1DX 5D Mark IV

Dji İnspair 1 Pro Zenmuse X5

Dji Ronin Mx

AGFA DLAB FOTOĞRAF BASKI MAKİNESİ

FUJIFILM DLAB FOTOĞRAF BASKI MAKİNESİ

Digital Baskı Merkezi

2 Adet İç Mekan Mimaki Baskı Makinesi

3 Adet Dış Mekan Mimaki Baskı Makinesi

Flatbed UV Baskı Makinesi

Mimaki Folyo Bas-Kes Makinesi

Sıcak Laminasyon Makinesi

Cnc Kesim Makinesi

Lazer Kesim Makinesi

Tasarım Ajansı

Casper Excalibur G900

Hp 24es Mat Monitör

Apple Macbook Pro

Sizleri de ailemize katılmak için ofisimize bir kahve içmeye ve yeni iş ortaklıklarına bekliyoruz. Duyduğumuz heyecan ve yenilikçi fikirlerimizle başarılarınıza ortak olmak talibindeyiz.

Konuşmaya başla
Yardım lazım mı?