MENU

X Banner

Dünyanın en çok tercih edilen ekonomik görsel sunum sistemi x banner, plastik ve metalden üretilmiştir. Gergi sistemi sayesinde görseli gergin tutarak güzel bir görünüm sağlamaktadır. Kullanılan baskı materyali dijital baskılı Avrupa vinildir.

Çok hafif bir yapıya sahip olan x banner taşıma çantası ile kolayca taşınmaktadır. Kurulum için herhangi bir el aletine gerek yoktur, geçme sistemi sayesinde birkaç dakika içerisinde kurulur.

Ayakları X şeklinde olan alüminyum malzemeden oluşan baskı malzemenin dört köşesinden kuşgözü delinerek ayak uç kısımlarının geçirilmesi ile oluşan display ürünüdür. Ağırlıklı olarak metal ve plastik malzemeden üretilmektedir. Kolay, hafif ve ekonomik bir display ürün olduğu için de sıklıkla tercih edilmektedir.


  • WhatsApp ile iletişime geç

X BANNER ÖZELLİKLERİ VE ÇEŞİTLERİ

Portatif ama şık bir stant arayanların alternatifi X Banner display ürünler olmaktadır. Taşıma kılıfı ile her yere rahatlıkla taşınabilir. Fazla bir yer kaplamadığından ve hafif olduğundan dolayı işinizi fazlası ile kolaylaştırmaktadır.

İki dakika içerisinde kolaylıkla kurulan x banner display ürünü alüminyum X ayak gövdesi, metal ve plastik malzemelerden üretildiğinden taşıması çok rahattır. X Banner 60×160 cm ve 80×180 cm olarak üretilmektedir.

X Banner Baskı Fiyatı

Baskı olarak su bazlı, solvent-eco solvente bazlı ve UV bazlı baskı sistemlerinden yararlanılarak üretilmektedir. X banner baskı görselinin baskı malzemesi olarak 440 gr. Avrupa vinil tercih edilmektedir. Plastik bazlı PVC hammaddesinden üretilen x banner yırtılmalara karşı dayanıklı bir malzeme olduğundan üzerine koruyucu hiçbir malzeme atılmamaktadır.

X Banner fiyatları boyutlarına göre değişiklik gösterdiğinden net bir tutar belirtmemiz doğru olmayacaktır. Genellikle fuar alanları, marketler, mağazalar, seminerler, toplantı salonları, alışveriş merkezleri gibi kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Sizlerde X Banner baskı yaptırmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilir ürün ya da markanızı dikkat çekici bir biçimde vurgulayabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz