MENU

Vinil Baskı

₺50.00 ₺80.00

Vinil baskı nedir? Halk arasında branda baskı olarak da bilinir. Vinilin üzerine dijital baskı makinaları kullanılarak yapılan baskı çeşidine vinil baskı denir. Açık hava reklam sektörünün en vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Vinil aslında pvc esaslı kullanılan bir baskıdır. Dijital baskı sektöründen önce reklamcılar brandaların üzerine folyo kesim yaptıkları yazıları afiş olarak kullanıyorlardı. Ancak gelişen teknoloji ve dijital baskının ortaya çıkmasıyla bu işlem yerini vinil baskıya bıraktı.

Özellikleri sebebi ile yoğun bir talep gören vinil baskı en çok esnek ve sağlam olması sebebi ile tercih edilmektedir. Yapışkanlı vinil baskı, özelliği de tercih edilmesinin sebeplerinden biridir. Görsel bakımdan ayrıca göz dolduran bu dijital baskı çeşidi ışıklı vinil baskı özelliği ile de açık hava reklamcılığında çok yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Vinil baskı hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda tercih edilen bir dijital baskı çeşididir. Ayrı parçaların kaynak yapılarak bir birine eklenebilme özelliği nedeniyle istenilen boyutlarda yapılabilen vinil baskı afiş, pankart, poster, reklam panosu gibi çeşitli alanlarda reklam aracı olarak kullanılabilir.

  • WhatsApp ile iletişime geç

Vinil baskı kullanım amacına göre ışıklı veya ışıksız olarak tercih edilir. Genel olarak afiş olarak tercih edilmektedir. Ayrı parçalardan eklenerek kaynak yapılabilme özelliğinden dolayı büyük boyutlu çalışmalar için sıklıkla tercih edilir. Vinil branda nedir sorusunun cevabı ise vinil baskı halk arasında branda baskı olarak da bilinmektedir. Yani aynı baskı tekniğidir. Reklamcılık alanında çok sık kullanılan vinil kumaş ile artık tanıtımlarınız uzun yıllar boyunca sizlerle.

Vinil baskı malzeme çeşitleri olarak Avrupa ve Uzakdoğu ürünleri bulunur. Bütçenizin doğrultusunda istediğiniz kalite vinil tercih edebilirsiniz. Hayatımızın her alanında görebileceğimiz vinil baskı çeşitleri ile de farklı görsel şölenler sunuyor. Vinil baskı çeşitleri;

Işıklı vinil baskı,

Işıksız vinil baskı,

Lamine vinil baskı,

Dökme vinil baskı,

Mat vinil baskı,

Parlak vinil baskı

Gramaj vinil baskı,

Vinil baskı dayanıklılığı, uzun ömürlü olması ve dikkat çekmesi sebebiyle çok fazla tercih edilir. Firmalar veya kurumlar reklam, tanıtım, duyuru ve etkinlikleri için özellikle vinil baskı işlemlerinden yararlanmaktadır. Ekonomik maliyetlere sahip olması çok fazla tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biridir. Vinil baskı Kullanım alanları açısından da oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Vinil baskı kullanım alanları;

Atatürk posterleri,

Duvar kaplama-dekorasyon,

Tanıtım ve reklam amaçlı afiş, pankart,

Totem baskısı,

Işıklı tabela,

Billboard baskısı,

Cephe bina giydirme,

Siyasi parti başkanları resim ve posterleri,

Fuar stant baskıları,

Vinil branda baskı açık hava reklamcılığının en sık kullanılan ürünüdür. Bu nedenle olumsuz hava şartlarına ve güneşe karşı oldukça dayanıklıdır. Sizlerde işletmenizin açık alanda büyük boyutlarda reklamları için Baskı Hizmeti firmamızdan vinil baskı talep edebilirsiniz. Vinil baskı iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. İç mekanlarda duvar kaplama ve fuar çalışmalarında da sıklıkla kullanılmaktadır.

Vinil baskı fiyatları talepler doğrultusunda değişmektedir. Vinil baskı fiyatları açısından incelendiği zaman diğer baskı yöntemlerine göre daha uygun maliyetlidir. Vinil baskı konusunda alanında uzman kadrosu ile uzun zamandır hizmet veren firmamız gelişen teknolojiler ve sahip olduğu vinil baskı makinesi ise sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Vinil baskı konusunda en kaliteli ve en uygun hizmetten yararlanmak isterseniz 0541 228 99 63 numaraları telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İlgili Ürünlerimiz

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz