MENU

UV Baskı

Fiyat Sorunuz

Uv baskı nedir? ultraviyole baskı, baskı kalitesi yüksek ve güneş ışınlarına karşı uzun süreli dayanıklı olan boyaların kurutma süresini 1 sn. altına indiren ve bu işlemin özel taşıyıcılara sahip kurutma makineleri ile yapılan bir dijital baskı tekniğidir.

Uv baskı kuruması kolay olduğu için firmalar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunun nedeni firmalara zaman kazandırmasıdır. Uv baskının bu kadar başarılı olmasının sebebi elbette ki teknolojik yapılanmalara uygun olmasıdır. Uv baskı ultraviyole baskı makinası yani uv baskı makinası ile gerçekleştirilir ve kuruması çok zor olan baskılar bu sayede çok hızlı bir şekilde kurur.

Uv baskı aynı zamanda güneşten ve dış etkenlerden solma gibi zararları ortadan kaldırır. Ofset baskı vb. baskılara nazaran çok daha dayanıklıdır. Uv baskıda sınırlı ürün yerine, alüminyum etiketler ve şeffaf, opak çıkartma, kâğıt ve panel gibi etiketleri gibi uygulama çeşitliliğine sahiptir.

Uv baskı, dayanıklılık, esneklik, hızlı kuruma ve yüksek baskı kalitesi gibi birçok özelliğinden dolayı en konforlu baskı çeşitlerinden biri olarak kullanıcılardan tam not alan bir baskı çeşididir.

  • WhatsApp ile iletişime geç

Uv Baskı Nerelerde Kullanılır?

Uv baskı kullanımı açısından faaliyetleri ve dayanıklılığı göz önünde bulundurulduğunda çeşitli kullanım alanları vardır. Uv baskı nerelerde kullanılır sorunuzun cevabın aşağıda yer almaktadır. özellikle cam üzerine uv baskı günümüzde çok sık kullanılmaktadır. Uv baskı kullanım alanları; PVC esaslı plakalar,

Ayna yüzeyi olmayan metaller,

Düzgün yüzeyli taşlar,

Ahşap plakalar,

Uv baskıya uygun veya vinil rulolar,

Cam plakalar.

Uv Baskı Nasıl Yapılır?

Uv baskı özellikle dekoratif açıdan mükemmel bir baskı tekniğidir. Genellikle cam yüzeylerde kullanılan uv baskı camın tamamına veya bir kısmına uygulanabilir. Uv baskı nasıl yapılır sorusunun çok merak konusu olduğunu biliyoruz. Uv baskı makinesi yüksek sıcaklıklarda boya ile beraber kurur ve çok kaliteli görseller elde edilir. Uv baskı ve dijital baskı birlikte uygulandığı takdirde ise ortaya mükemmel sonuçlar çıkmaktadır.Güneş ışınlarının solmaya neden olmaması ve çok uzun ömürlü ürünler elde etmek için uv baskı tekniği mutlaka kullanılmalıdır.5 yıl gibi uzun bir süre ilk gün parlaklığında reklam ürünleri elde edilir. Uv dijital baskı alanında en sık kullanılan baskı tekniklerinden biridir.

Uv Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzün en sık tercih edilen baskı türü olan uv baskı geniş bir ürün çeşitliği ve kullanım ömrüne sahiptir. Tüm renkler tek seferde basılabildiği gibi çabuk kuruması da büyük avantajlardan biridir. Uv baskı tekniğini ve uv baskı makinesinin işlem yapabildiği malzemeleri ve çeşitlerini sizler için hazırladık. Cam Uv baskı

Pleksi Uv Baskı

Forex Uv baskı

MDF uv baskı

Ahşap Uv Baskı

Kompozit Uv Baskı

Seramik Uv Baskı

Magnet uv baskı

Kanvas Uv Baksı

Sticker /Folyo Uv Baskı

İstediğiniz malzemeye uv baskı yapabilir en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunarız. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için hemen satın al veya detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşın. Mdf üzerine uv baskı fiyatları en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunulmuştur. Uv baskı Edremit ve ilçelerine hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz