MENU

Totem Tabela

Totem Tabela Nedir? En çok tercih edilen reklam araçlarından biri olan totem tabela nedir sorunuza yanıt vererek, totem tabelalar hakkında bilmediğiniz bilgileri tarafınıza sunalım. Hemen her bireyin görmüş olduğu fakat isim olarak pek bilinmeyen bu tabela çeşidi kilometrelerce uzaklıktan kendini belli etmektedir. Değişiklik gösteren totem tabelaların bazıların da tek bir markanın reklamı yapılıyor iken bazılarında ise birden çok markaya yer verilmektedir. Sizlerde bu hizmeti alanında uzun süre faaliyetlerde bulunan bir firmadan almak isterseniz site içinde yer alan telefon numaralarından tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Birbirinden farklı totem tabela çeşitleri vardır. Bunlar; tek – çift bacaklı totem tabela, ışıklı – ışıksız totem tabela olmak üzere farklı ayrımlara tabidir. Sizlerde totem tabela ile ilgili neticelendirdiğimiz projeleri görmek isterseniz sitemizde yer alan görselleri inceleyebilirsiniz. İmaj ve marja bilinirliğinizi artırarak göze çarpan bir firma olmak istiyor iseniz sizlerde Baskı Hizmetinin uzman kadrosu ile Totem Tabela hizmetini alabilirsiniz.


  • WhatsApp ile iletişime geç

Tabelaların en göze çarpanı totem tabela, genellikle şehirler arası yollarda ve açık alanlarda tercih edilmekte olan reklam çeşitlerinden bir tanesidir. Kullanılan mesafeye göre boyutları ayarlanabilmekte olan totem tabelalar, devlet kurum binaları ile iş yerleri ve büyük alışveriş merkezlerinin kolaylık ile fark edilmesi amacı ile tasarlanan tabelalardır.

Kendi içerisinde farklı ayrımlara tabi tutulan bu tabelalar, tabela uygulamaları içinde en büyüklerindendir. Birçok metaryel ve malzemenin bir araya gelmesi ile oluşturulan bu tabela en etkili reklam görsellerinden bir tanesidir. Genellikle kurumsal firmaların markaları ile bezenmekte olan totem tabelalar, maliyetinin yüksek olmasından ötürü bireysel olarak tercih edilmemektedir.

Totem tabelalar özellikle yaşam şehrimizin ve işlek, belirgin cadde ile sokaklarında görmeye alışkın olduğumuz tabelalar arasında yer almaktadır. Görsel açıdan heybetli olmasından ötürü de fark edilebilirliği ile akılda kalıcılığı daha kolay olmaktadır.

Totem Tabela Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Totem tabelaların faydalarından bahsetmeden evvel sizlere reklamcılığın firma tanınırlığı konusunda ki öneminden bahsetmek isteriz. Sizlerde aynı sektörde faaliyet gösterdiğiniz firmaları sistemden bloke ederek sektörde öncü olabilmek istiyorsanız teknolojiye ilave olarak reklamcılık hizmetini de edinmelisiniz. Totem tabela da reklamcılık alanında en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. Şimdi sizlere İstanbul totem tabelaların avantajları hakkında bilgi vermek isteriz.

Totem tabelalar hem görünüm hem de ebat olarak yeteri düzeyde gösterişli olduklarından ötürü uzak mesafelerde dahi göze çarpacak güçtedir. İşletme ve firmaların marka bilinirlikleri konusunda da destek sunan Ankara totem tabelalar ile sizlerde firma hedeflerinizi daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomik yönden ele aldığımız da ise diğer hizmetlerden daha karlı olan totem tabelalar dayanıklılığından dolayı uzun süre kullanılabilmektedir. Yani yinelenen reklam masrafı çıkarmamaktadır.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımızca sunulan bu hizmet tasarımlarının gücü ve farkı sayesinde farklı bireyleri de hedef kitle içerisine çekmektedir.

Totem tabelalar açık alanlarda ve özellikle reklam amacı ile her gözün görebileceği noktalarda örneğin otoyol yahut yan yol gibi kenarlara yerleştirilmektedir. Sizlerde daha önce gerçekleştirdiğimiz hem dijital baskı hem de totem tabela örneklerine erişmek için sitemizi inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Totem Tabela Fiyatları

Sektörden sektöre değişiklik gösteren totem tabela ile sizlerde istediğiniz marka imajına kavuşabilirsiniz. Değişkenlik gösteren taleplerden ötürü totem tabela ile ilgili net bir fiyat bilgisi sunulmamaktadır. Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşarak totem tabela fiyatları ile ilgili aklınıza takılan soruları yöneltebilir yahut isteklerinizden bahsederek net bir bilgi talep edebilirsiniz.

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz