MENU

Şeffaf Folyo Baskı

₺50.00 ₺80.00

Şeffaf folyo baskı adından da anlaşılacağı gibi folyo baskının şeffaf olanıdır. Kullanımı rahat ve dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilir. Arka yüzeyi yapışkanlı olan şeffaf folyo baskı yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duyulmadan uygulanabilir. Şeffaf folyo baskı çeşitleri diğer folyo türleri gibi kendinden yapışkanlı özelliktedir. Transparan folyo olarak da tanımlanır. Kendi içlerinde mat ve parlak olarak 2 bölüme ayrılmaktadır.

Dijital baskı çeşitlerinden biri olan Şeffaf folyo baskı, gram ağırlığı, pvc özelliği, kalitesi ve mikron kalınlığına göre sınıflandırılır. Bu sınırlandırma ise farklı özelliklere göre olur. Şeffaf folyo baskı özellikle cam yüzeylerde kullanılır. Cam ve pleksi gibi yapıştırma yapmaya müsait, tozsuz ve kirsiz zeminler üzerinde uygulanır. Mağaza vitrinlerinde arka tarafın tamamen görünmesini sağlar. Dış mekanlarda kullanıldığı gibi şeffaf folyo baskı iç mekanlarda da çok fazla tercih edilir.

  • WhatsApp ile iletişime geç

ŞEFFAF FOLYO BASKI KULLANIM ALANLARI

Şeffaf folyo baskı yapışkanlı yapısı ve etkileyici görüntüsü sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. Şeffaf folyo baskı kullanım alanları şöyledir;

Mağaza camları

Ofis camları

Firma Sticker

Plexi Yüzeyler

Duşa kabin Camları

Araç Camları

Şeffaf Folyo Baskı Fiyatları

Şeffaf folyo baskı makinesi ile sizlere şeffaf folyo baskı konusunda en iyi hizmeti sunuyoruz. Şeffaf Folyo baskı fiyatları konusunda firmamızdan talep olunan hizmetlerimize ait fiyatlar tüketicilerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda belirlenmektedir. Vermiş olduğunuz ölçüler bu değişkenliğin en büyük sebeplerinden biridir. Şeffaf folyo baskı fiyatları hakkında bir netliğe kavuşmak için site içerisinde yer alan iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Şeffaf folyo sticker ve diğer ürünler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Şeffaf sticker baskı fiyatları en uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır.

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz