MENU

Roll UP

Roll Up’lar görsel olarak display reklam malzemeleri için vazgeçilmez bir stand çeşididir. Roll Up’lar fuar organizasyon tanıtım sunum reklam işlerinizde özel bez çantası ile kolayca taşıyabileceğiniz reklam aracıdır. Roll Up Dijital Baskı için tasarım yapılmaktadır. tasarım aşamasının ardından dijital baskı rol lup üzerine monte edilir. Roll Up’lar aynı zamanda farklı ölçülerde de imalat yapılır.

En çok kullanılan reklamcılık terimlerinden biri olan Roll Up Banner, farklı ölçülerde görsel uygulama alanına sahip, alüminyum kasalı portatif teşhir ürünü de sayılmaktadır. Aynı zamanda sarmal mekanizması bulunan toplanabilir şık bir dış görünüm tanıtım ve reklamcılık ürünüdür. Kolay taşınabilir oluşu ve sunum bakımından şık durması, Roll Up banner’lar tercih edilmektedir. Reklam malzemesi olarak da Roll Up’ların birden fazla kullanım alanı vardır.


  • WhatsApp ile iletişime geç

ROLL UP NERELERDE KULLANILIR?

Roll Up’lar malzemenin az yer kaplaması ve hafif oluşundan dolayı günümüzde en çok tercih edilen display ürünlerden biridir. Roll Up Banner’ların kullanım alanlarının başında fuarlar gelmektedir. Eskiden malzemeler veya broşürler daha çok yer kapladıkları dönemler mevcuttu.

Roll Up’ların çıkması ile görüntüde de sadelik oldu diyebiliriz. Kongre merkezleri, AVM’ler, ofis ve toplantı alanları banner’ların sıklıkla tercih edildiği yerlerdir. Aynı zamanda reklam ve tanıtımcılık ürünleri için en dikkat detaylardır.

Roll UP Özellikleri ve Ölçüleri

Alüminyum bir gövdeye sahip olan Roll Up bannerların tanıtım yapılacak olan yere banner ayakları konumlandırıldıktan sonra baskı yüzeyi sarmal mekanizma aracılığı ile çekilir ve açılır. Bütün yüzeyin açılmasının ardından alüminyum gövdede yer alan destek çubuğu ile afiş yüzeyi sabitlenir.

Roll Up’ların toplanması da bir o kadar pratiktir. Baskı yüzeyini sabitlediğiniz çubukları çekersiniz ve tıpkı açarken sardığınız gibi kapatırken de ger sararsınız. Ürün bu şekilde rulo halinde alüminyum gövdeye sarılmış olur. Roll Up’larda tek bir görsel yerine dilerseniz farklı görseller ile de mekanizmayı kurma imkanına sahipsiniz.

Roll Up banner ölçüleri için ise keskin ölçüler veremeyiz. Çünkü kullanım alanınıza ve yerinize göre değişiklikler gösterecektir. Örneğin, ofis ve toplantı salonlarında daha küçük ebatlarda banner kullanırken, kongre veya fuar alanlarına daha büyük bannerlar tercih edilmektedir.

Yelken bayrak fiyatı da oldukça uygundur ve görünüm açısından da şık bir etkiye sahiptir. Bu nedenle plajlarda ya da dış mekanlarda kullanımları ilgi çekicidir. Alışveriş merkezleri ve diğer alanlar için özel olarak tasarlanan display ürünü yelken bayrak, su ya da kum gibi maddeler doldurularak düşmesi engellenen bir ürün çeşidi olduğundan ekonomik fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey logonuzu göndermek ve modelinizi seçmektir gerisini biz hallederiz!

Roll Up Baskı Tasarımı Nasıl Yapılır?

Roll Up ölçünüz ne kadar büyük olursa olsun, konumlandırılan yer mükemmel olsa da tüm iş tasarımda bitmektedir. Vereceğiniz mesaj net değilse, tüketiciye doğrudan dokunmuyor ise, tabelanın büyüklüğü istenilen etkiyi vermeyecektir. Roll Up tasarımı yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar da vardır.

İlk olarak logonuzun daima üstte konumlandığından emin olmalısınız. Çünkü insanlar tek parça halinde olan görseli en üst kısımdan incelemeye başlar. Logonuzun ardından sloganınızın olması da size artı değer katmaktadır.

Görsel seçimleriniz ise kesinlikle yüksek çözünürlükte olmalıdır. Piksel görünümlü görseller sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Göz yoran renklerden kaçınmalı, aşırı soluk renklerden uzak durmalısınız. Tasarımlarda genellikle canlı renkler müşterilerin her zaman ilgisini çekmiş ve vermek istediğiniz mesajlar doğrudan iletilmiştir.

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz