MENU

Reklam Park Dubası

Kaldırım dubası ya da diğer bir adı ile park dubası, işletmeler tarafından kaldırım üzerinde veya park yerlerinde reklam amacı ile kullanılmaktadır. Kaldırım dubası genellikle kaldırım üzerinde yoldan geçen potansiyelmüşterileri mağazaya çekmek ya da marka bilinirliği yaratmak için kullanılmaktadır.

Park dubası ise park yerini firmaya ve firma müşterilerine ayırmak ve reklam yapmak amacı ile kullanılmaktadır. Kaldırım/park dubası kullanan işletmeler marka bilinirliklerini arttırarak satış rakamlarını yükseltmektedirler. Kullanım amacına ve kullanımyerine göre 40×65 cm ya da 50×90 cm boyutlardan biri tercih edilebilir.

Kaldırım/park dubası ürününü plastik pano üzerine baskılı yapışkanlı folyo uygulaması yaparak üretmekteyiz ve adresinize kadar teslim etmekteyiz. Bütün baskı ihtiyaçlarınızda olduğu gibi kaldırım ve park panosu siparişlerinizi de Baskı Hizmetinde uygun fiyatlar ile verebilirsiniz.


  • WhatsApp ile iletişime geç

KALDIRIM/PARK DUBASI ÖZELLİKLERİ

Kaldırım/park dubası siparişlerinizi baskısız ya da baskılı olarak verebilirsiniz. Baskılı sipariş verdiğiniz zaman, ürünün arka ve ön yüzüne 2 adet baskılı folyo yapıştırılmış olarak gönderilmektedir. Her iki tarafa da farklı tasarımlar uygulanabilmektedir.

Ürünlerin üst köşesinde bulunan Park Edilmez işaretli bölgelere tasarım uygulanabilmektedir. küçük boy üründe bu alandan dört adet vardır, iki farklı tasarım yapılabilir. Ürünlerin duba kısmına su ya da kum doldurulabilir. Küçük boy ürünün duba kapasitesi 8-10 litredir, büyük boy ürünün ise 15-20 litredir.

Kaldırım/Park Dubası Siparişinden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kaldırım ya da park dubası boyutunu seçerken kullanım alanına göre tercih yapmalısınız. Baskılı kaldırım/park dubası siparişi verirken yapacağınız tasarımın doğru ölçülerde olmasına özen gösterilmelidir. Bu nedenle de tasarımınızı yaparken, Baskı Hizmeti hazır kaldırım / park dubaları şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kaldırım/park dubası fiyatları ise kullanım alanına ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir.

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz