MENU

Poster Bayrak

Display ürünlerden olan poster bayrak ürünleri mekana ve kullanım amacına uygun olarak tasarlanmaktadır. Poster bayrak çeşitleri, yüksek çözünürlükte baskı yapabilen dijital baskı makineleri ile üretilmektedir.

Çoğunlukla kamu ve özel kuruluşlar tarafından tercih edilen poster türleri sürekli kullanımın dışında özel günler ve resmi bayramlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Dijital baskı tekniği kullanarak hazırlamış olduğumuz poster bayrak ürünümüzü istediğiniz ebat ve ölçülerde tasarlamaktayız.


  • WhatsApp ile iletişime geç

POSTER BAYRAK ÖLÇÜLERİ

Poster bayrak ölçüleri genellikle 20×30 cm, 34×45 cm, 50×75 cm, 70×105 cm, 100×150 cm, 150×225 cm gibi ölçüler ve poster bayrak isteyen müşterilerimizin istedikleri ölçülerde değişiklik göstermektedir.

Poster bayrak yapımı sırasında siz değerli müşterilerimizin seçmiş olduğu fotoğraf ile poster baskısını en kaliteli şekilde dilediğiniz kumaşa yapmaktayız. Bastırmak istediğiniz poster bayraklar her ebatta kısa sürede basılmaktadır.

Poster Bayrak Fiyatları

Fazlasıyla geniş kullanım alanı olan poster baskı ürünleri özellikle kamu ve özel kuruluşlar tarafından sıkça tercih edilen bir display ürünüdür. Poster baskı fiyatları ise ürün kalitesi istenilen ebat ve ölçülere göre değişiklik göstermektedir. Poster bayrak hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz