MENU

One Way Vision Baskı

₺50.00 ₺80.00

One Way Vision baskı diğer adıyla Delikli Folyo, binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamasıdır. One way vision reklam uygulamalarında çokça rağbet gören bir dijital baskı çeşididir.

One way vision özellikleri bakımından diğer baskı çeşitlerinden ayrılmasının sebebi delikli olmasıdır. Delikli olmasının sebebi içeriden bakıldığı zaman dışarının rahatlıkla görünürken dışarıdan bakınca içerinin görünmemesidir. Bu özelliğinden dolayı one way vision baskı da baskı yapılacak olan yüzey beyaz, yapışkanlı yüzey ise siyahtır.

One way vision baskı kullanım alanı oldukça geniştir. Cam yüzeye sahip her yerde kullanılabilir. En çok kullanıldığı yerler ise, araba camları, mağaza vitrinleri ve dış yüzeyi cam olan binalardır. One way vision ölçüleri kullanılacak alan boyutuna göre belirlenirken, kalınlığı 0.15 – 0.2 mm aralığındadır.

One way vision baskı yapılırken tüm yüzeylerin ölçüleri eksiksiz bir şekilde alınmalıdır. One way vision ölçüleri alınırken baskı yapılacak alandaki en ufak ayrıntılara dahi dikkat edilmelidir. One way vision tasarım kusursuz olarak yapıldığında firmanız için vazgeçilmez reklam seçenekleri arasında yerini alacaktır.

  • WhatsApp ile iletişime geç

One way vision baskı mağaza gibi işletmelerde kullanılan bir reklam malzemesidir. One vay vision baskı geliştirilmeden önce cam yüzeylere yapılan reklam uygulamalarından bu derece verim alınamıyordu. Ancak one way vision baskı sayesinden içeriden bakınca dışarının görünmesi ve kullanılan solvent boya ile reklam ömrünün uzatılması sayesinde, cam yüzeylere yapılan reklam uygulamaları çok daha fazla tercih edilmeye başladı.

Sizde son sistem dijital cihazlar, kaliteli malzeme ve alanında uzman kişiler ile çalışarak one way vision baskı konusunda kusursuz sonuçlar elde etmek isterseniz 0541 228 99 63 telefon numaramız dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Ürünlerimiz

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz