MENU

Magnet

Yapımında farklı malzemeler kullanılan, arka kısmı mıknatıslı olan metal objelere yapışma özelliği olan, hem reklam hem de dekoratif amaçlı kullanılan ürünlerden biri olan magnet baskılar ile firmanızın ya da işletmenizin tanıtımını ve reklamını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişen rekabet ortamı ile beraber firmalar için rakiplerinin önü geçmek oldukça önemlidir. Magnet mıknatıs gibi reklam araçları sayesinde müşteriye ulaşmak ve kalıcı olmak da en iyi yöntemlerden biridir. Firmanızın bilgilerini taşıyan ve size ulaşmalarına kolaylaştıran dijital magnet örnekleri ile ihtiyaç anında başvurulan ilk isim olmanız, rekabet ortamında öne geçmenizi sağlayacaktır.


  • WhatsApp ile iletişime geç

MAGNET BASKILARIN KULLANIM AMAÇLARI

Magnet baskılar çoğunlukla küçük çaplı işletmelerce reklam amaçlı kullanılmaktadır. Magnet reklamlar bir çeşit kartvizit görevi de görmektedir. Tek farkları bunlar alınıp bir köşeye konmak yerine evde şahit olunan buzdolaplarına, elektronik su sebillerinin üzerine veya her türlü metal eşya üzerine konabilmektedir.

Bu sayede magnet reklamları oldukça etkili olacaktır. Magnetler üzerinde genellikle firmaların unvanı, ismi, logosu, adresi ve telefon bilgiler ile verdikleri ürün ve hizmetle ilgili görseller yer almaktadır. Müşterilerin firmalar ile direkt irtibata geçebilmeleri açısından özelikle telefon bilgisinin magnetler üzerinde yer olması oldukça önemlidir.

Dekoratif Özel Kesim Magnet Yapımı

G-Print ile kendi dekoratif magnetinizi tasarlayabilir, hazır tasarımlardan esinlenerek ya da dilediğiniz resmi yükleyerek hayalinizdeki magnetleri yapabilirsiniz. Magnet tasarımı yaparken;

Ebat seçimi

Kesim şekli

Kalitesi

Görsel objen yerleştirilmesi

Adet sayısı

Gibi tasarımda gerekli olanların hepsi belirlenmelidir. Sadece buzdolaplarını değil evin her yerini süsleyen ve güzelleştiren dekoratif magnetler için kendi özel tasarımlarınızı yapabileceğiniz ve en ekonomik fiyatlar ile magnet satın alabileceğiniz firmamız online matbaacılık sektöründe lider bir firmadır.

Her kategoride yer alan magnetler ile hem işletmelerinizin reklamını hem de özel anlarınızın kalıcılığını sağlamak amacı ile kullanacağınız kaliteli ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için sitemizde yer alan magnet çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz