MENU

Kumlama Folyo Baskı

₺70.00 ₺80.00

Dekoratif amaçla kullanılan kumlama cam filmi, bulanım ve buzlu bir cam görünümü sağlar. Son zamanlarda pek çok alanda kullanılan bu uygulama, dijital baskı çözümleri kapsamında firmamız tarafından başarıyla yapılmaktadır.

  • WhatsApp ile iletişime geç

Kumlama Cam Filmi uygulaması sayesinde dışarıdan içeriyi görmek mümkün değildir. Ayrıca içeriden de dışarıyı görmek söz konusu olmayacaktır. Oldukça estetik ve güzel duran kumlama cam filmleri, kırıldığı zaman dağılma özelliği göstermez. Haliyle güvenlik açısından pek çok alanda kullanılmaya devam edilmektedir.

Kumlama Cam Filmi Türleri

Desenli cam filmi ve düz cam filmleri olarak ikiye ayrılan bu uygulamada en çok desenli cam filmleri tercih edilmektedir. Bununla birlikte kumlama filmlerde desen olmasa da düz cam şeklinde buğulu bir görünüme ulaştırılabilmektedir.

Dekoratif Kumlama Cam Filmi

Normal cam üzerine yapıştırılarak kullanılabilen kumlama cam filmi, adından da anlaşılacağı üzere buzlu veya kumlu bir görünüm elde edilmesini sağlar. Dışarıdan veya içeriden görüntülenemeyen bu uygulamalar en çok ofislerde tercih edilmektedir. Çünkü bu işlemler yapılırken firmaların logo ya da görsel resimleri de rahatlıkla film üzerine uygulanmaktadır. Ayrıca yazılar da cam üzerine işlenerek daha estetik bir görünüme ulaşılmasını sağlar.

Cam üretiminde en güvenilir film uygulamalarından olan kumlama cam filmleri, baskı, isim, resim ya da logolar hazırlanarak sunulabilmektedir. Dijital baskı çözümlerinde kaliteli ve başarılı bir şekilde hizmet sunan firmamızdan bu konudaki en iyi çalışmaları talep edebilirsiniz.

Kumlama Cam Filmi Nerede Kullanılır?

Kırılabilir özellikte olan ancak içeriğindeki bileşenler sayesinde kırıldığında dağılmayan bu uygulama kapı kaplamada, ofis bölgelerinde, mağazaların vitrinlerinde ve duşa kabin kaplamada sıkça kullanılmaktadır. Son yıllarda çocuk odaları için de tercih edilen bu uygulamanın yaşam alanlarının her odasında kullanılabildiği unutulmamalıdır. Ofis ve çalışma ortamlarına çok güzel bir şekilde uygulanabilen kumlama cam filmi alternatif olarak cam masalarda da tercih edilmeye başlanmıştır. Kullanıldığı alana farklılık katan en güzel dijital baskı çözümlerinden olan kumlama camlar, kapılarda kullanıldığında ortama ferahlık katmaktadır. En yenilikçi çözümler için hemen firmamızla iletişime geçebilir ve kullanım alanına göre trend logo, yazı ya da desenlerden faydalanabilirsiniz.

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz