MENU

Folyo Kesim

Fiyat Sorunuz

Dijital baskı çözümlerinde her zaman en kaliteli çalışmalarını müşterileriyle paylaşan firmamız, folyo kesim baskı hizmetlerinde de ihtiyacınız olan çözümleri ulaştırmaktadır.

  • WhatsApp ile iletişime geç

Folyo Kesim Uygulamaları

PCV malzemesinden üretilen yapışkanlı folyolarda farklı renk seçenekleri mevcuttur. Günümüzde harf kesimleri ve tek renkli logolar için üretimi en dayanıklı ve hızlı olan malzeme olarak bilinir. Genelde beyaz rengin tercih edildiği ve bu sayede baskı makinelerinde baskının renklendirilmesiyle güzel sonuçlara ulaşıldığı unutulmamalıdır. O halde folyo kesim hizmetlerinden yararlanmak için firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Stiker kesim ise Folyo yada kağıt stiker malzemenin üzerine baskı yapılıp etrafının kesilmesi işlemidir. Adetli ve genelde küçük ölçülerde olan bir işlemdir.

Tanıtım, dekorasyon ve reklam sektöründe çokça kullanılan folyo, uzun süredir farklı alanlarda da kullanılmaya başlanmıştır. En çok reklam ve tanıtım sektöründe kullanılan folyo, plotter adı verilen folyo kesim ve şekillendirme cihazı sayesinde talep edilen türde hazırlanabilir. Bu süreçte yazı, desen, şekil ve rakamlar da yine müşterilerin taleplerine göre eklenebilmektedir. ürün ve bayi sticker olarak da çok fazla tercih edilen folyo kesim etiketlerde çok fazla tercih edilmektedir.Yüzlerce renk alternatifine sahip olan folyoyu hem tasarımlarınıza hem de dekorunuza uygulayabilirsiniz. Ayrıca folyolar, kullanım alanlarına göre aşağıdaki gibi kategorize edilmektedir;

Yüksek seri kesim folyoları

Fosforlu folyo

Kumlama folyo

Araç kaplama folyoları

Ekonomik kesim folyoları

Reflektif folyo

Gece ışık veren folyolar

Transparan folyolar

Mıknatıslı folyo

Folyo Kesim Tekniği Ne Zaman Uygulanır?

Projelerinizde dijital baskının ideal sonuçları vermediği bazı durumlar olabilir. Bu kapsamda folyo kesim baskı tekniğinden yararlanarak ideal çözümlere ulaşabilirsiniz. Bu alanda vitrin dekorları, duvar panoları, flamalar, banner’lar, yönlendirme panoları, teşhir ve stant sistemleri gibi alanlarda en iyi çözümlere ulaşmak için firmamızdan destek alabilirsiniz. Günümüzde daha dikkat çeken tablo ve panolar için artık renkli folyo kesim hizmeti talep edilmektedir. Bu nedenle sektörün standartlarını yükselten ve üretim kalitesiyle beraber sürekli tercih edilen markamızla iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun, estetik ve fonksiyonel tasarımlardan yararlanabilirsiniz.

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz