MENU

Duvar Kağıdı Baskı

Fiyat Sorunuz

Duvar kağıdı baskı; duvar yüzeyini korumak ve şıklık kazandırmak için kullanılmaktadır. Duvar kağıdı baskı uzun yıllar kullanılabilir yapıdadır.Temizlenmesi kolaydır ve nem oluşumuna sebep olmaz. Bu uygulama ile eviniz, iş yeriniz veya istediğiniz mekana şıklık kazandırabilirsiniz.

  • WhatsApp ile iletişime geç

DUVAR KAĞIDI BASKI KULLANIM ALANLARI

Duvar kağıdı baskı, dijital baskı yapılabilen duvar kağıtları modellerinden oluşur. Şaşırtıcı, rengarenk, kıskandıran ve benzersiz duvar kağıdı baskı tekniklerine Baskı Hizmeti kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Baskı hizmeti Duvar kağıdı baskı işlemleri ile isterseniz fotoğraflarınız ile isterseniz hayalinizdeki tasarımlar ile renklendirebilirsiniz.Sağlığa zararı olmayan boyalar ile yapılan baskılarımız en yüksek çözünürlüktedir. 1.kalite duvar kağıtları ile bulunduğunuz ortamı yenileyin. Yapmanız gereken tek durum hayal gücünüzü kullanmanız. özel duvar kağıdı baskı makinemiz ile sizlere kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz. Duvar kağıdı üzerine baskı ile yaşam alanınızı dilediğiniz alanlara dönüştürebilirsiniz. Uygulaması kolay ve bilinen duvar kağıtlarından pek farkı bulunmayan bu ürünler Baskı Hizmeti kalitesi ile sizlere sunulmaktadır.

Duvar kâğıdı baskı tekniği ile evleriniz veya işyerlerinizdeki duvar kağıtlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Özellikle firmaların kurumsal kimliklerini ortaya koymalarında önemli olan duvar kağıdı baskı tekniği dijital baskının en önemli ürünlerinden biri olmuştur. Firmanın ismi, logosu veya firmayı temsil eden bir görsel duvar kağıtlarına oldukça kolay kaliteli şekilde basılabiliyor. İster evinizin isterseniz işyerinizin görünüşünü duvar kağıdı baskı hizmeti ile şık bir hale getirebilirsiniz. Duvar kağıdı baskı malzemesi olarak Avrupa’da üretilen 1. Sınıf duvar kağıtları ile istediğiniz sonuçları yakalayabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Baskı Özellikleri

Baskı Hizmeti duvar kağıdı baskı alanında hiç bir yerde olmayan özel resimleri beğeninize sunar. Yapmanız gereken tek şey siz resmi seçecekseniz biz yapacağınız. Sağlığa hiç bir şekilde zararlı olmayan su bazlı boyalar ve uv baskı tekniği ile sağlıklı ve dayanıklı duvar kağıtlarını sizler için basıyoruz. Duvar kağıdı baskı özellikleri içinde en önemlisi yüksek kalite baskı yapan makinelerde yapılmış olmalıdır. HD bir görüntü için bu makineler oldukça önemlidir.

Uzun seneler dayanıklı bir yapısı vardır.

Badana ve boyama işlemi gerektirmez.

Görsel olarak oldukça etkileyicidir.

Kolay silinebilir bir yapıya sahiptir.

Kişiye özel olarak tasarlanabilir.

Uygulaması oldukça kolaydır.

İnan sağlığına zararlı maddeler içermez.

klasik duvar kağıtları kadar ekonomiktir.

Nemde ve tozdan asla etkilenmez.

Boya akıtmaz, şekli bozulmaz.

240 cm genişli mevcuttur.

Birçok avantajı ile klasik duvar kağıtlarından daha avantajı olan duvar kağıdı baskı maliyet açısında da oldukça hesaplıdır. Duvar kağıdı baskı fiyatları için bizlerle iletişime geçmelisiniz. Modern ve şık yaşam ortamları için duvar kağıdı baskı modellerimiz duvarlarınızı süslemek için bekliyor. Dijital Baskı Duvar Kağıdı Fiyatları Dijital baskı duvar kağıdı fiyatları son zamanlarda en sık merak edilen konuların başında geliyor. Duvar kağıdı baskı fiyatları kullanılacak ürünün kalitesine ve M2 hesabına göre farklılık gösterir. Net rakamlar için bizlerle iletişime geçerek bu konu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Baskı yapılabilen duvar kağıdı çeşitlerimiz ile yaşam alanlarınızı size özel hale getirin.

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz