MENU

Dön Kart

Genellikle satış bölgelerinde kullanılan ve şirketlerin müşterileri ile ilk göz temasını sağlayan etkili bir tanıtım malzemesi olan dönkart, bir ürünle ilgili bilgileri içerdiği gibi, ürün ve hizmetlerin ayrı ayrı tanıtımlarını da sağlamaktadır. Dönkartta genellikle ürünlerinizin veya hizmetlerinizin tercihen profesyonel olarak çekilmiş fotoğrafları ya da yüksek kaliteli ilüstrasyonları, etkileyici bir slogan gibi genel tanıtıma ve satışa destek olacak bilgiler yer almaktadır. Gülümseyin Çekiyorum olarak yaptığımız dönkart çalışmalarında insanları kendisine baktıracak tasarımları dijital baskı ortamında hazırlamaktayız.


  • WhatsApp ile iletişime geç

DÖN KART ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Dönkart yapımında genellikle karton ya da kuşe kağıtlar kullanılmaktadır. Dönkart üretiminde kullanılan kartın ve kuşe kağıtlar 250 ile 350 gr arasında tercih edilmektedir. Daha sağlam bir görünüme sahip olması için kuşa kağıt mukavva veya fotoblok malzeme kullanılabilir

Dönkart hazırlığında uygulama alanına bağlı olarak farklı ebatlar kullanmaktayız. Özel bıçaklarla yapılan özel kesimler dönkartın dikkat çekmesi açısından yüksek başarılı olmasını sağlamaktayız.

Aynı şekilde isteğe bağlı olarak tek taraflı baskı uygulanırken, uygulama yeri ve şekline göre çift taraflı dönkat baskısı da yapmaktayız.

Dönkart Tasarımı ve Tanıtımı

Dönkart tasarımı ajans veya müşterilerimizden baskıya hazır şekilde geldikleri gibi, firmamıza gelen taslak tasarımı baskıya hazır hale getirmek adına grafik uygulamasını de müşterilerimiz için gerçekleştirmekteyiz.

Renk konusunda titiz müşterilerimiz için üretilen dönkartlarda baskı öncesinde ofset kalitesinde dijital çıkış alınması, işin doğruluğu için faydalı olmaktadır.

Müşterilerimiz dilerse üretim sahamızda bulunan kendi özel dijital baskı makinelerimizde üretilen dönkartların baskısı aşamasında bulunabilir ve onay verebilirler.

Dönkart Kullanım Alanları

Dönkart bilgi sistemleri ya da yaygın olarak kullanım alanları ve değerlendirme yerleri önemli olan bir işlem ayrıcalığı sunmaktadır. Özellikle şirketlerin belirli bir program aracılığı sunmaları için genel olarak müşterilerine ayrıcalık sundukları bilgilerden oluşmaktadır.

Özellikle müşterilerle ilk defa tanışma açısından oldukça önemlidir. Dönkart tam anlamı ile bir ürün ile bilgilerden oluşmaktadır. Bununla birlikte hizmetsel ve ürünsel yaklaşımlarla birlikte insanlar daha fazla tanıtım yapmak için ürünlerini tanıtmaktadır.

Dönkartlar firmaların genel tanıtımlarını yapmak amacı ile insanları etkileyebildiği gibi bir kart olarak da ön plana çıkmaktadır.

Özellikle tercih oluşturmak isteyenler belirledikleri etkileyici renkler ile çok daha faydalı olabilecek bir ürün ortaya koymaktadır.

Sizlerde gerekli etkileri oluşturarak daha yaygın bir şekilde son zamanlarda yaygınlaşan dönkartları kullanabilir ve etkileyici bir slogana dönüştürebilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz