MENU

Damla Bayrak

Şirket ya da firmaların çalıştıkları alanları tanıtmaları amacı ile geliştirdikleri reklam organizasyonlarında süsleme ve dikkat çekme amaçlı en çok tercih edilen bayrak türlerinden biri de damla bayraktır.

Çeşitli doğa koşullarına dayanıklı olması nedeni ile açık havada, iş yerlerinin önünde, fuarlarda, açılışlarda, davetlerde ya da bahçe toplantılarında amacına uygun bir şekilde yerleştirilip, davetlilerin dikkatini çekmeyi başaran gösterişli damla bayrak tasarımları firmamız tarafından yapılmaktadır.

Dijital baskı esas alınarak oluşturulan tasarımlardan yola çıkarak ürettiğimiz damla bayraklarda, müşteri portföyümüzde uygun bilgileri profesyonel bir şekilde yerleştirmekteyiz. Her iki tarafı da görülen kumaştan yapılan damla bayraklar, rüzgarın etkisi ile 360 derece yerinde dönebilmekte ve görüntüsünden hiçbir şey kaybetmemektedir.


  • WhatsApp ile iletişime geç

Damla Bayrak Ölçüleri

İş yerlerinin önünden geçen herkesin dikkatini çekecek şekilde dizayn edilen ve yerleştirilen damla bayraklar, uzun ömürleri sayesinde reklama ve tanıtıma ayrılan bütçenin tam karşılığını vermekle birlikte damla bayrak tercih eden müşterilerin hepsi bizi yakınlarına ve ortaklarına önermektedir.

Fiberglas ve alüminyumdan yapılan direklere yerleştirilen damla bayrakların 65×210 cm ölçüsünde olanları hem iç hem de dış mekanda kullanılabilen ebatlarıdır. 75×300 cm ile 85×400 cm ölçülerinde olan damla bayraklar ise genellikle açık havda yapılan reklam çalışmaları için kullanılmaktadır.

Damla Bayrak Fiyatları

Açık alan tanıtımı ve organizasyonların vazgeçilmezlerinden biri olan damla bayrak fiyatları konusunda firmamız tüm ekonomik kolaylığı sağlamaktadır. Üretim ve tasarım konusunda profesyonel destek sağlamamızın yanı sıra ödeme koşullarında da siz değerli müşterilerimiz ile karşılıklı anlayış göstererek kolaylık sağlamaktayız.

Damla bayraklar kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı nedeni ile düşük bütçeli işetmelerin en yakın dostlarından biri olmaktadır. Solmayan, yıpranmayan, müşteri tarafından her iki tarafı da kolaylıkla okunabilen damla bayraklar iş yerlerinizin tabelası kadar değerli tanıtım mekanizmalarıdır.

Markanızın, sloganınızın ve müşteriye hitabınızın tek bir zeminde birleşip daha güçlü hale gelmesini sağlayan, gösterişli bayraklardan olan damla bayraklar kolay monte edilebilmesi sayesinde rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz