MENU

Çatı Tabelası

Çatı Tabelası Nedir? Reklamlarınızın daha fazla kitleye erişmesini istiyor iseniz yüksek binalar üzerine kondurulan çatı tabela hizmetini tercih edebilirsiniz. Çatı tabelası nedir sorusunu sizler için yanıtlıyoruz. Karmaşık binaların arasında şık bir tabelaya sahip olmanız halinde sizlerde markanızın akılda kalıcılığını mümkün kılabilirsiniz. Görsel açıdan heybeti ile bilinen çatı tabelalar diğer tabelalara göre daha etkindir, diyebilmek mümkündür.

Kaliteli ellerden geçerek başarılı sonuçlar sergileyen tabelalar halk arasında bir konum niteliği dahi taşımaktadır. Bu sayede ilgisi olmayan kişiler dahi markanızı akılda tutacak ve ister istemez tarafınıza yönelim sağlayacaktır. Açık hava reklamcılığı konusunda emekler harcayarak uzun süreli çalışmalar sergilemiş olan firmamız ile kaliteli sonuçlar görerek verimli dönüşler almak isterseniz sizlerde sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.


  • WhatsApp ile iletişime geç

Teknoloji her daim gelişim göstermekte bu da firmalar arası rekabeti artırmaktadır. Hem akılda kalıcılığınızı artırarak diğer firmaları geride bırakmak hem de hedeflerinize daha hızlı erişebilmek için sizlerde markanızı yükseklerde tutmanın en zevkli yolu olan İstanbul çatı tabela ile tanışmalısınız. Genel olarak diğer tabela çeşitlerinden farklı olan çatı tabela ölçüleri uzaktan fark edilecek derece de tasarlanmaktadır. Çatı tabelanın yapılacağı alanın özellikleri önceden tespit edilmeli ve bu sürecin kaliteli tamamlanması adına fizibilite çalışmaları yapılmalıdır.

Diğer tabelalara nazaran daha fazla rüzgara maruz kaldığından montajının alanında uzman kişiler tarafından yapılması konusunda hassas davranmanız gerekmektedir. Çatı tabelası içerisinde kullanılmak istenen harflerin yüksekliği ile binanın kaç kaçlı oluşu birbirini etkileyen unsurlardır. Tabela zemin ölçüleri gibi unsurlar, tabelanın dizaynını daha sağlıklı sağlayabilme konusunda önemli hususlardandır.

Çatı Tabela Hizmetinin Firma Tanınırlığına Etkisi Nedir?

Reklamın önemi günümüzde hayli fazladır. Özellikle işletmeler ile firmalar var oluşunu sağlayabilmek aıdna reklama mutlak surette ihtiyaç duymaktadır.Teknolojinin firma hedeflerini gerçekleştirme konusunda başarılı kalmadığı zamanlarda sizlerde reklamcılık hizmetini alanında uzman kişilerden edinerek daha sağlıklı bir gelişim süreci yaşayabilirsiniz. Marka ve ürün tanınırlığının yanı sıra imaj çalışmalarının sürdürülmesi konusunda da gösterilen başarılı çalışmalar ile sizlerde hedefleriniz konusunda daha başarılı olabilirsiniz.

Reklamcılık alanında ise en çok tercih edilen hizmetlerden biri olan İstanbul çatı tabela ile sizlerde yönledirmek ve bilgi vermek, tanıtmak adına ihtiyaç duyduğunuz desteği çatı tabeladan görebilirsiniz. Günümüzde tabelalar, firmalar arasında ciddi bir rekabet ortamı oluşturmaktadır.

Küçük yahut büyük işletmeler fark etmeksizin her biri çatı tabela hizmeti edinerek taleplerine ve istekleri başarıya daha hızlı erişmektedir. Çatı tabelalar sayesinde çok uzakta ki bir insan dahi marka yahut ürününüzü görerek aklında bulundurabilir. Bu sayede hedef kitlenizi de genişletebilirsiniz. Sizlerde daha önce açık hava reklamcılığı, dijital baskı ve çatı tabelası hakkında gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimize erişmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Çatı Tabela Fiyatları

Teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip edip bilgilerini sürekli geliştiren bir ekibe sahip olan Baskı Hizmeti olarak bizler açık hava reklamcılığı konusunda yürütmüş olduğumuz faaliyetler ile müşterilerin yüzlerinin gülmesini amaç edinmiş bulunmaktayız.Sizlerde hedeflerinize ulaşan basamaklarda reklamın ve elbette bilgilerimizin gücünden faydalanmak isterseniz çatı tabela hizmeti alabilirsiniz. Aynı sektörde faaliyette bulunan bireylerin dahi reklamcılık alnında ki ihtiyaçları değişkenlik göstermektedir. Çatı tabela fiyatları bu değişiklikler nedeni ile net bir şekilde belirtilmemiştir. Sizler hem daha önce çatı tabela ile ilgili gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimize erişmek için sitemizi inceleyebilir hem de merak ettiğiniz soruları bizlere ulaştırarak, taleplerinizi dile getirmek için site içerisinde yer alan iletişim kanallarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz