MENU

El İlanı - Broşür

Broşür, firmanızın, hizmetlerinizin ve ürünlerinizin tanıtımı için sıklıkla kullanılan baskılı materyaldir. Belirlediğiniz hedef kitlenin hizmetlerinizden ve ürünlerinizden haberdar olup sizi tercih etmesine sebep olacak bir reklam ürünüdür.

Müşterileriniz ile ilk teması sağlamanıza yardımcı olacak bir matbaa ürünü olan broşür, kalitesi ile şirketinizin müşterilerin gözündeki izlenimini belirlemektedir. Broşürler şirketler ile ilgili olarak tanıtımını yapmak istediğiniz tüm ürünleri kapsadığı gibi, ürün ve hizmetleri ayrı ayrı da içerebilmektedir.

Belirli bir hizmet ya da ürününüz için kullanacağınız broşür, alışveriş merkezlerinde, fuarlarda, gazete veya diğer medya organları ile dağıtılarak kullanıldığı zaman yeni müşterilere ulaşmak daha kolay olacaktır.


  • WhatsApp ile iletişime geç

Broşür Tasarımı ve Basımı

Broşür tasarımı müşterimizin isteği doğrultusunda hazırlayıp baskıya hazır hale getirmek adına grafik uygulamasını da yapmaktayız.

Renk konusunda hassas olan ürünler için, üretilen broşürlerde baskı öncesinde dijital prova alınması, işin doğru olması için faydalı olacaktır. Müşterilerimiz dilerse üretim sahamızda bulunan kendi makinelerimizde ürettiğimiz broşürlerinin baskısının aşamalarında bulunarak onay verebilirler.

Müşteriler ya da özel ürün için gereksinim duyulan broşürlerin basımı ve hazırlığı bünyemizde bulunan fotoğraf ve ofset baskı kalitesine sahip dijital baskı makinelerimizde hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz