MENU

Baskes

Fiyat Sorunuz

Baskes Nedir? Dijital baskı makinelerinde basılıyor olan ürünlerin yine aynı makine içerisinde ya da optik okuyuculu folyo kesim makinelerinde sadece ürünün içerisinde kalacağı şekilde, etrafında kalan fazlalıkların dekupa yani kesilme işlemine baskes denilmektedir.

Baskes nasıl yapılır, sorusunu sıklık ile duymaktayız. Baskes işleminin nasıl yapıldığına dair sorularınızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

Grafik tasarım işlemleri bittikten sonra ürünün baskı makinesine gönderilmesi ile başlamaktadır. Aracın baskes özelliği varsa baskıyı yaptıktan sonra kesimini de yaparak çıkmaktadır. Baskes özelliği yoksa da baskı makinesinden çıkarılan ürün optik okuyuculu folyo kesim çıkarıldıktan sonra etrafında ki fazlalıkların alınması ile işlemler tamamlanmış olur.

Baskes’te kullanılan mürekkebin cinsi ile türü ayırt edilemez. Sonuç itibari ile kesilecek olan folyo olduğu için terch edilen mürekkebin herhangi bir özellikte olmasına gerek yoktur.

Adından da anlaşılacağı üzere baskes, baskı folyosunun üzerine yapılan baskı işleminden sonraki kesme işlemine denilmektedir. Geride kalan bütün folyoların kesim işlemi ise folyo kesim sınıfına dahil olmaktadır.

  • WhatsApp ile iletişime geç

Baskes baskı detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Bireyler hayatlarını kolaylaştırabilmek adına teknolojik gelişmelerden faydalanmaktadır. Firmalar da sunmuş oldukları hem ürünler hem de hizmetlerin kalitelerini artırabilmek adına teknolojiden destek almaktadır. Kalite artırma ile birlikte mevcut müşterilerinde memnuniyetleri artmaktadır. Ancak ne yazık ki teknoloji hemen her ihtiyaca cevap verememektedir. Bu süreç içerisinde ise devreye reklamcılık girmektedir. Reklamcılık ile birlikte firmalar bilinirliklerini kaliteli bir şekilde artırmaktadırlar. Bu alanda en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesi de baskes olmaktadır. Baskes nedir? Baskes muhafazası nasıl olmalıdır ve baskes kullanım alanları ile fiyatları nedir gibi sorularınız için sizlerde yazımızı incelemeye devam edebilirsiniz fakat öncesinde firmamız hakkında bilgi vermek isteriz. Hem açık hava reklamcılığı hem de dijital baskı alanlarında uzun süreli çalışmalar gerçekleştirmiş olan Baskı Hizmeti ailesi olarak bizler deneyimli ve bilgilerini gelişen teknolojiler dahilinde sürekli olarak güncelleyen bir ekip ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Sizlerde baskes folyo hizmetini alanında uzman bir firma aracılığı ile temin etmek isterseniz tercihlerinizi Baskı Hizmetinden yana kullanabilirsiniz. Baskes makina fiyatları ve baskes etiket fiyatları için bizlerle ileitşime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Baskes Nasıl Muhafaza Edilmelidir?

Dış mekan baskı makinelerinde yapılan baskının korunmaya ihtiyaçları olmamak ile birlikte ömrünü uzatabilmek amacı ile laminasyonda çektirebilirsiniz. Bunun yanı sıra iç mekan baskılar su bazlıdır ve bu neden ile yapılan baskılama işlemine mutlak surette laminasyon çekilmesi gerekmektedir.

Baskes Etiketin Kullanım Alanları Nelerdir?

Bas kes kullanım alanları; firma ile ofis etiket çözümlerinde, anaokulu ve okul eğitimlerinde, organizasyonlarda, sticker üretimlerinde, etiket imalatında ve etiket baskı ile kesimlerinde, kuşe kağıt ve karton kesimlerinde baskes etiket hizmetinden faydalanılmaktadır.

Baskes Fiyatları

Firmamız bünyesinde, firmaların hedeflerini gerçekleştirmek üzere yürütmüş olduğumuz reklam projeleri, gelen talepler doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu neden ile bizler sizlere baskes fiyatları ile alakalı net bir bilgi sunmadık. Sizler almak istediğiniz hizmetlerimiz ile alakalı aklınıza takılan sorular için site içerisinde yer alan 0541 228 99 63 iletişim numaramızı kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz