MENU

Banko Arkası Tabela

Banko arkası tabela ofis içerisinde ve fuar stantlarında kullanılan kurumsal reklam araçlarından biridir. İç mekânın konseptine uygun olarak yapılan banko arkası tabela, toplantı odası, karşılama bankoları ve bekleme salonlarında karşımıza çıkar. Bu tabela çeşidi karşılama bankolarında kapı yanı tabela olarak kullanılır. Ofis içi tabela adı da verilen banko arkası tabela görsellik açısından estetik ve şık bir görüntü sunar.


  • WhatsApp ile iletişime geç

Banko arkası tabela ince tabakalı olarak yapılmalıdır, kalınlığı arttıkça görsel açıdan estetikliği ortadan kaybolur. Minimum incelikte ve soft aydınlatma kullanılan banko arkası tabela ile daha estetik ve şık bir görüntü ortaya çıkar. Banko arkası tabela yapılırken özel olarak tercih edilen farklı uygulamalarda yapılır. Bu uygulamalar ham madde açısından farklılık gösterir. Banko arkası tabela yapımında kullanılan ham maddeler; pirinç, pirinç antik kaplama, 316 paslanmaz çelik tabela maddesi, pirinç altın kaplama, pirinç krom kaplama, pirinç füme kaplama gibi ham maddelerdir. Banko arkası tabela yapımında, pleksi, pleksi üzerine paslanmaz tabela uygulaması, dekota üzeri paslanmaz uygulama, ışıklı pleksi üzerine alüminyum uygulama, gibi çeşitli uygulamalar kullanılmaktadır.

Banko Arkası Tabela Çeşitleri

Kurumsal firma ve mağazaların vazgeçilmezi olan banko arkası tabela ofis içinde uygulandığı için alan farklılığı nedeni ile çeşitli malzeme ve şekillerde yapılır. Banko arkası tabela çeşitleri;

Logo kesim banko arkası tabela,

Zeminli banko arkası tabela,

Arkadan ışıklı banko arkası tabela,

Kabartma harfli banko arkası tabela,

Banko önü tabela.

Banko Arkası Tabela Fiyatları

Banko arkası tabela fiyatları talepleriniz doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Baskı Hizmeti firması olarak banko arkası tabela konusunda alanında uzman, profesyonel kadromuz ve değişen teknolojilere uygun makinelerimiz ile siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Siz de işletmenize ışık olacak banko arkası tabela yaptırmak ve fiyat bilgisi almak isterseniz 0212 620 11 19 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz