MENU

Araç Giydirme

Fiyat Sorunuz

Araç kaplama açık hava reklamcılığında reklam hedeflerine ulaşılması açısından en önemli reklam araçlarından biridir. Reklam sektörünün bel kemiği olan dijital baskı alanında en sık kullanılan reklam türlerinden biridir. Aracınız nereye giderse gitsin reklamınız sizinle birlikte geleceği için bu işlem diğer reklam çeşitlerine göre çok daha fazla kişiye ulaşır.

Araç kaplama reklamı için çok fazla enerji sarf etmenize gerek kalmayacaktır. Aracınız park halinde iken veya çok fazla trafik olan bölgelerde dahi reklam görevini yerine getirecektir.Araç giydirme ile edindiğiniz reklam sizlere büyük bir kolaylık sağlar ve ayrıca reklam maliyetiniz minimum seviyeye iner. Uzun süre kullanılabildiği için araç giydirme işlemini sık sık tekrarlamak durumunda kalmazsınız.

  • WhatsApp ile iletişime geç

Araç Kaplama Nasıl Yapılır?

Araç kaplama araçların yüzeylerinin firmanın logosu ile kapatılması işlemidir. Araç kaplama işlemi titizlik isteyen bir işlemdir. Aracınızın tamamını veya sadece kapı kısımlarını logo, görsel veya metinler ile kaplayabilirsiniz. Türkiye’de geniş ağı olan firmaların, firma araçlarında sıklıkla kullandığı araç kaplama folyosu olarak da bilinen bir işlemdir. Araç kaplama reklam ve görsel açıdan uygulanabilmektedir. Baskı Hizmeti olarak reklam amacı ile yapılan araç kaplama işlemlerini yapmaktayız. Araç kaplama fiyatları açısından İstanbul ilimizde en uygun fiyat garantisi sunan firmalardan biriyiz.

Araç kaplama işleminde ekibimiz tarafından, aracın görsel incelemeleri yapılır. Yapılan bu görsel incelemeler neticesinde aracın ölçüleri alınır ve kaydedilir. Araç kaplama işleminde bu alanda kullanılmak amacıyla özel olarak üretilmiş olan cast folyo kullanılarak yapılmaktadır. Kullanılan araç giydirme folyoları araç yapısına uygun olarak üretilip tasarlandığından dolayı aracın yapısına ve boyasına zarar vermeyecek niteliklere sahiptir. Güneş ışınlarına karşı koruyucu özellik barındıran cast folyolar dışarıdan gelecek müdahalelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Esnekliği ve kolay şekil almasıyla aracın girintili çıkıntılı yüzeylerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Araç reklam giydirme ve araç kaplama işlemi araç komple kaplama ya da aracın bölgesel olarak kaplanmasıyla gerçekleştirilebilmektedir. Kaplama işlemi isteğe göre araç tavan kaplama, araç içi kaplama, araç dışı kaplama, araç torpido kaplama, araç kaput kaplama şeklinde yapılmaktadır.

Araç Giydirme Nedir?

Araç giydirme araç sahiplerinin isteklerine göre komple ya da bölgesel olarak firma logosuyla ve özel tasarımlarla kaplanması işlemidir. Tanıtım ve reklam aracı olarak oldukça önemlidir. Araç devamlı gezer halde olduğu için daha fazla kitleye reklamınızın ulaşmasını sağlar. Araç giydirme bu alan için özel olarak üretilmiş cast folyo malzemesinden yapılır. Bunun en önemli özelliği aracın kanal, kıvrım ve dönüşlerinde aracın şeklini kolayca alarak estetik görüntü sağlamasıdır. Araç giydirme işleminde kullanılan cast folyo aracın orijinal boyasına ve zeminine asla zarar vermez. Güneş ışığı ve çizilme gibi etkenlere karşı koruyucudur. Araç giydirme işleminde söküm sırasında iz ve renk bırakmaz. Araç giydirme reklam yönetmeliğine göre şoför ve yan yolcu camı hariç komple uygulanması uygundur. Fakat aracın ön kaput ve bagaj kısımlarına reklam ve görsel uygulaması trafik reklam uygulamasına göre yasaktır.

Araç giydirme Edremit ilçelerinde firmamız tarafından titizlikle yapılır. Araç giydirme fiyatları hakkında detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dijital baskı araç kaplama hakkında merak ettiğiniz tüm soruları bizlere ulaştırabilirsiniz. Kurumsal araç giydirme olarak da bilinen reklam ve tanıtım işlemlerinde uzman kadro, profesyonel bir ekip ile hizmet vermekteyiz.

Araç Giydirme ve Araç Kaplama Fiyatları

Araç giydirme fiyatları, kaplanacak aracın kaplama yüzeyine, boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Araç kaplama işlemiyle firmanızın reklam maliyetini minimum seviyeye düşürebilirsiniz. Sizlerde araç giydirme işlemi hakkında bilgi almak isterseniz 0541 228 99 63 hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Araç kaplama fiyatları 2018 ve araç giydirme fiyatları 2019 detayları en uygun fiyat avantajını Baskı Hizmetinde bulabilirsiniz

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz