MENU

Ampullü Retro Kutu Harf Tabela

Ampullü retro kutu harf tabela uygulanacak bölgeye nostaljik bir etki kazandırmak için sıklıkla tercihe dilen tabela çeşitlerindendir. Sarı renkli ampuller ile iç ve dış mekanlarda görsel açıdan estetiklik kazandırır. Alüminyum malzemeden elde edilen ampullü retro kutu harf tabela ile istenilen tasarım uygulanabilir.


  • WhatsApp ile iletişime geç

Ampullü retro kutu harf tabela eski dönemlerdeki motifler ve ampuller ile tasarlanmış tabelalar dır. Retro kutu harf seçenekleri mağaza ve işletmelerin reklam amacı ile kullandıkları şık görüntülü tabela çeşitleridir. Sarı ampullü retro kutu harf tabela sadece dış mekanlarda değil ev ve iş yerlerinin iç alanlarında da kullanılmaktadır. iç mekanlarda sıklıkla tercih edilen retro kutu harf tabela aydınlatma ve dekoratif özellikleri ile öne çıkar.

Ampullü harf tabela çeşitleri genellikle eğlence mekanlarında sıklıkla kullanılır. Mekanınıza eskitme bir hava katmak için tercih edeceğiniz retro kutu harf tabela yani ampullü harflerde rustik ampüller tercih edilir. sarı rengi ile uygulanacak mekana nostaljik bir etki yaratır.

Retro Kutu Harf Tabela Kullanım Alanları

Retro kutu harf tabela iç ve dış mekanlarda kullanılabilen tabela çeşitlerinden biridir. Şık ve estetik görünüm sunan bu tabela çeşitleri ofislerde ve evlerde kullanılabilmektedir. Retro görüntüsüne sahip ampullü tabela çeşitleri insanların dikkatlerini çekmektedir. Mağaza, cafe, bar ve oteller bu tabela çeşidini sıklıkla tercih ederler. Bu ampullü harfler için minimum ölçü 30 cm ile 250 cm arasında değişmektedir. Sarı ampullü retro kutu harf tabela fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz